Strona główna     Galeria     Kontakt

   Kontakt: Dariusz Chlebowski        Telefon: 600-534-334    

 
   

  Kamery      Systemy alarmowe      Inteligentne domy      Domofony      Napędy bram      Anteny TV-SAT      Kontrola dostępu

 


SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU

Kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy

System kontroli dostępu to zestaw urządzeń i oprogramowanie, których przeznaczeniem jest sterowanie ruchem osobowym na wybranych przejściach. Podstawowym elementem systemu jest identyfikator osobowy posiadający unikalny kod gwarantowany przez producenta. Identyfikator może mieć formę breloka lub karty, na której można nanieść dane takie jak: zdjęcie, imię, nazwisko, itp.. Do realizacji systemów kontroli dostępu wykorzystujemy profesjonalne produkty firmy Roger, które charakteryzują się dużą niezawodnością, estetyką wykonania oraz dużymi możliwościami rozbudowy.

W swojej ofercie posiadamy również urządzenia firmy Satel.

Oferujemy profesjonalne rozwiązania o różnym stopniu skomplikowania i funkcjonalności, od najprostszych jak zamki szyfrowe, poprzez czytniki kart zbliżeniowych po rozbudowany, sieciowy dostępu, który ułatwia zarządzanie czasem pracy, precyzyjne jego rozliczanie oraz wpływa na redukcję kosztów, przyczyniając się do wzrostu efektywności przedsiębiorstwa. Nasze systemy kontroli dostępu charakteryzuje się wysoką niezawodnością i funkcjonalnością potwierdzoną w wdrożonych z sukcesem instalacji, doskonałą relacją, jakości do kosztu oraz atrakcyjnym wzornictwem.

 
Instalacja systemu kontroli dostępu.


 Instalatorstwo Systemów rejestracji czasu pracy

 
 
     

Prawa autorskie zastrzeżone alarmy-chlebowski.pl © Projekt  az-studio.pl  strony internetowe łódź