Strona główna     Galeria     Kontakt

   Kontakt: Dariusz Chlebowski        Telefon: 600-534-334    

 
   

  Kamery      Systemy alarmowe      Inteligentne domy      Domofony      Napędy bram      Anteny TV-SAT      Kontrola dostępu

 


NOWOCZESNE SYSTEMY, INSTALACJE

Inteligentne domy Łódź.

Oferowane przez nas systemy automatyki D2000 - Firmy ADK Group, należą niewątpliwie do najtańszych systemów tego typu na rynku, a jednocześnie zapewniają bardzo szeroki wachlarz możliwości.

System "D2000", to system o bardzo dużych możliwościach, zarówno pod kątem ilości elementów, którymi może sterować, jak i samych możliwości programowych, zapewniających ogromną funkcjonalność domowej instalacji. Podstawowe możliwości systemu, zapewniają sterowanie:
 - oświetleniem, w tym oświetleniem ściemnianym, umożliwiającym tworzenie złożonych scen świetlnych.
- roletami, bramami i karniszami elektrycznymi. System umożliwia zarówno indywidualne sterowanie tymi elementami, jak i dowolne ich grupowanie
- ogrzewaniem, umożliwiając dopasowanie temperatury w poszczególnych pomieszczeniach do indywidualnych potrzeb użytkowników,
- gniazdami elektrycznymi, np. sprzęt kuchenny, i RTV,
- oświetleniem na ruch,
- symulacja obecności domowników,
- nawadnianiem ogrodu,
- elektrozaworami wody i gazu,
- możliwość integracji z innymi systemami, np. alarmowym, itp.

 
Inteligentne domy - instalacja, serwis.


Instalatorstwo inteligentnych systemów w domu lub firmie

 

Z uwagi na modułową budowę systemu jest on niezwykle elastyczny, pod kątem etapowej instalacji
(w miarę potrzeb lub możliwości) lub też późniejszej ich rozbudowy, w przypadku takiej potrzeby.

Te możliwości sprawiają, iż praktycznie każda osoba, jest w stanie dopasować system do swoich potrzeb, poczynając od zwykłego sterowania roletami lub oświetleniem, a kończąc na zarządzaniu funkcjami całego domu.

Ponieważ głównym założeniem producenta, było stworzenie systemów automatyki, przeznaczonych głównie do instalacji w mieszkaniach, domach jednorodzinnych oraz apartamentach, dołożył on wszelkich starań, aby zarówno konstrukcja systemu, jak i przeznaczone dla niego oprogramowanie, umożliwiało użytkownikom dokonywania samodzielnych zmian w sposobie ich działania.

Jedną z najistotniejszych cech programu, przeznaczonego dla systemu D2000, jest to, iż przy jego pomocy, można szczegółowo zaprojektować przyszły system, a co najważniejsze, przeprowadzić symulację jego przyszłego działania, jeszcze przed podjęciem decyzji o montażu urządzeń!

Swoją ofertę, kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm, poszukujących dla siebie nowatorskich i tanich rozwiązań w zakresie inteligentnych instalacji domowych.

 
 
     

Prawa autorskie zastrzeżone alarmy-chlebowski.pl © Projekt  az-studio.pl  strony internetowe łódź